Preparats per al Campionat d'Espanya de Triatló per Seleccions Autonòmiques.

Ja tenim els noms dels 29 triatletes que ens representaran els propers 6 i 7 de juliol a Tres Cantos.

La localitat Madrilenya de Tres Cantos acollirà el 6 i 7 de juliol el Campionat d'Espanya de Triatló per seleccions autonòmiques. A continuació us detallem tots els seleccionats en la les diferents categories.

Selecció Autonòmica Escolar

Selecció Masculina Cadet

1. David Cantero del Camp, CT Huracan The Bike Run

2. Miguel Guzman Tafalla, CT Huracan The Bike Run

3. Carlos Vizcaíno Navarro, Club Esportiu Triaspe

4. Arnau Rosaleny Aznar, Tripuçol

Selecció Femenina Cadet

1. Lucia Navarro Tarín, Tragaleguas.org

2. Sara Melitta Gimena Schummelfeder, Tragaleguas.org

3. Alejandra Seguí Soria, CEA Bétera

4. Paula Lizon Perea, CT Arena Alacant

selecció Infantil

1. Natalia Sánchez Cano, Tragaleguas.org

2. Blanca Herrero Moles, Trilavall

3. Pao Millo, CEA Bétera

4. Hèctor Tolsa García, Triatlo Ontinyent

selecció paratriatletes

1. Bihone Gilabert Viciach, Club Almenara Triatlo

2. Nadia Vizcaíno González, SBR Per + Triatló

3. Pau Alabau Aparicio, CDM - ECL Avant Moncada

4. Valentí Lido Botella, SBR Per + Triatló

5. Miguel Ángel Valent Serrano, SBR Per + Triatló

Selecció Autonòmica Absoluta

selecció Masculina

1. Jesús Gomar García, Universitat d'Alacant

2. Adrián Sáez Sant Antoni, Universitat d'Alacant

3. Javier Lluch Pérez, Cidade de Lugo Fluvial

4. Romaric Forques, Cidade de Lugo Fluvial

5. Jesús Jiménez Gimeno, Tripuçol

6. Víctor Benages Simo, CT Huracan Cultbikes

selecció Femenina

1. Tamara Gómez Garrido, Cidade de Lugo Fluvial

2. Noelia Juan Pastor, CEA Bétera

3. Sonia Ruiz Melguizo, CEA Bétera

4. Ana Almer Casino, CT Arena Alacant

5. Sara Alemany Seguer, Cidade de Lugo Fluvial

6. Sharon Belén García Carrera, Cidade de Lugo Fluvial

equip Tècnic

1. Christian Mañas, nutricionista

2. Davinia Albinyana, Psicòloga Esportiva

3. Maria Navarro, Fisioterapeuta

4. Sergio Selles, Tècnic

5. Jordi Jorda, Tècnic

6. Emilio Aguayo Mateu, tècnic Paratriatló

7. Vanessa Huesa, directora tècnica

8. Valeriano Moreno, President FTCV

9. Jessica Martí, Oficial

10. Wenceslao Espinos, Oficial

11. Elisabeth Sarmiento, Oficial

Notícies relacionades

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades galetes i l'acceptació de la nostra política de cookies, Premi l'enllaç per a més informació.plugin galetes

ACCEPTAR
Avís de cookies