RÀNQUING FEMENÍ regs: 27
ClubVI Duatló D'ALZIRAI DUATLÓ ALBERICDUATLÓ contrarellotge per equips ALBALAT DE LA RIBERAPosicióCDRX 2020 (20014)
CLUB ATLETISME XÀTIVA1009801198
CT HURACÀ VALÈNCIA0100922192
CM EL CASTELLET - ATP ITALGRUP989203190
CA VILAMARXANT949004184
CEC ANTELLA - FRUITES TO - ALEJANDRO SANZ096885184
CLUB TRIATLÓ GANDIA094706164

PUNTUACIÓ PER CLUB FEMENINA - VI Duatló D'ALZIRA (200871) regs: 4
punts Temps CLUB
10004: 08: 16CLUB ATLETISME XÀTIVA
9804: 09: 00CM EL CASTELLET - ATP ITALGRUP
9604: 14: 56BETRAINING FOENER TRIATHLON
9404: 26: 33CA VILAMARXANT
PUNTUACIÓ PER CLUB FEMENINA - I DUATLÓ ALBERIC (200831) regs: 6
punts Temps CLUB
10003: 46: 00CT HURACÀ VALÈNCIA
9803: 55: 54CLUB ATLETISME XÀTIVA
9604: 05: 32CEC ANTELLA - FRUITES TO - ALEJANDRO SANZ
9404: 11: 40CLUB TRIATLÓ GANDIA
9204: 16: 50CM EL CASTELLET - ATP ITALGRUP
9004: 26: 12CA VILAMARXANT
PUNTUACIÓ PER CLUB FEMENINA - DUATLÓ contrarellotge per equips ALBALAT DE LA RIBERA (200102) regs: 23
punts Temps CLUB
10003: 14: 01UNIVERSITAT D'ALACANT
9803: 31: 36CDM AVANT MONTCADA
9603: 35: 33TRIATLÓ CASTELLÓ
9403: 35: 57CLUB TRIATLÓ PETRER
9203: 36: 09CT HURACÀ VALÈNCIA
9003: 40: 58CT A CORRE-CUITA
8803: 43: 27CEC ANTELLA - FRUITES TO - ALEJANDRO SANZ
8603: 45: 56TRIPUBLIDOM
8403: 46: 24Club Triatló BENIRREDRA
8203: 47: 07Triatló VIALTERRA ALGEMESI
8003: 50: 57SDCorrecaminos
7803: 51: 11TRIESPORT ROQUETTE
7603: 52: 27TRILAVALL
7403: 53: 36CT ARENA ALACANT
7203: 57: 45Triatló CARCAIXENT
7003: 57: 51CLUB TRIATLÓ GANDIA
6804: 01: 55CDT RESISTENTIA T3
6604: 15: 33TRIVU
6404: 20: 15CLUB TRIATLÓ TORREVIEJA
6204: 21: 00L ALCUDIA Triatló
6004: 21: 22TRIAMICS CADIRA
5804: 30: 15CLUB TRIATLÓ CULLERA
5604: 31: 38TRISOMNI ESPORT XIRIVELLA