RÀNQUING MASCULÍ regs: 119
Cognoms NomClubCategoriaXXX TRIATLÓ DE L'ALT PALÀNCIAII ACUATLÓ TRINOULASPosicióCIRCUIT PROVINCIAL DIPUTACIÓ DE CASTELLÓ (19019)
FONTS MARTINEZMIGUELCT HURACAN THE BIKE RUNABM10.00010.000120.000
SANTANDER de la MuñozaFERNANDODUURS CASTELLÓ M-MOTORSABM9.9989.928219.926
FERNANDEZ CLIMENTPAUTRILAVALLABM9.6379.542319.179
NEBOT ROIGJAVIERTRINOULASJNM9.3799.341418.720
SALVADOR PERISMARIODUURS CASTELLÓ M-MOTORSV1M9.4169.200518.616
PIQUERAS LOSILLADIEGOTRINOULASJNM9.0819.221618.302
CIVERA SAEZMARTíNTRIDIMONISV1M9.2788.789718.067
Caurín LATORREMIQUELCA VILAMARXANTABM9.2048.803818.007
CATALA SANCHEZJAIMEDUURS CASTELLÓ M-MOTORSV1M8.8469.108917.954
CASAÑA CARRATALARUBÉNTRIVILAABM8.7758.9321017.707
Fortuño AgulleiroISAACTRIVILAV1M8.7608.7151117.475
NAVARRO BONDIAARTUROBURJASSOT TRI & BIKE ÒPTICA SAVISV2M8.4348.8331217.267
Ibánez CERCOSRAFASDCorrecaminosV1M8.5468.3721316.918
GÓMEZ GÓMEZALEJANDROTRIVUABM8.4488.3551416.803
FONT TOMÁSANTONIOCEA BÉTERAV1M8.2758.2331516.508
MILIAN SEBASTIAGUILLEMCLUB TRIATLÓ VINARÒSABM7.9977.9711615.968
ChéretGUILLAUMEINDEPENDENTV1M7.9447.8011715.745
VICENT PALANCAJOSE CARLOSTRINOULASABM7.9427.6661815.608
RODRIGUEZ FORTSIVANMORVEDRE TRIATLONABM7.5547.6181915.172
MARQUÈS FERRAGUDVICENTTRIATLÓ VIALTERRA ALGEMESÍABM7.5717.5632015.134
PALOMINO SIMÓÓSCARCLUB TRIATLÓ VINARÒSSUB23M6.9677.0012113.968
FALOMIR VICIANOFERNANDOINDEPENDENTV3M6.9946.5332213.527
RIVAS POUCARLOSCEA BÉTERAV2M7.0726.3402313.412
ALIAGA ISERNJOANCEC ANTELLA - FRUITES TO - ALEJANDRO SANZABM9.8410249.841
RAMIREZ RODAFRANCISCO MANUELDUURS CASTELLÓ M-MOTORSABM9.7600259.760
GARCIA MARTINEZJOSE LUISTripuçolABM09.729269.729
AIBAR SOLJORGEDUURS CASTELLÓ M-MOTORSABM9.7270279.727
Castaño GranchaANTONIOCT HURACAN THE BIKE RUNABM9.6690289.669
SEGARRA MEDINAVÍCTORTRILAVALLSUB23M09.643299.643
LLUCH SOLERJOSECEC ANTELLA - FRUITES TO - ALEJANDRO SANZABM9.5500309.550
FERRAGUT FERRISDANIELCEC ANTELLA - FRUITES TO - ALEJANDRO SANZABM9.5320319.532
DIAGO CRISOLRUBENTRILAVALLABM9.5030329.503
VELA POLITJOSE MIGUELCDT RESISTENTIA T3ABM9.4140339.414
Remolina RALLOFERRANCT HURACAN THE BIKE RUNABM9.3510349.351
TORRALBO MARTINEZANTONIO2XTRIABM9.1560359.156
MARTINEZ GRAMAGEJAVIERCEA BÉTERAV1M9.0890369.089
DOÑATE LOPEZJAVIERTRILAVALLABM9.0710379.071
BAS GILCARLOSTripuçolABM9.0570389.057
HERNANDEZ DIAZDAVIDTRICARLETABM9.0280399.028
SALES ROGERDANIELTripuçolSUB23M08.905408.905
Bonanad TORRESDIEGOTRIATLÓ DE L'ALT PALÀNCIAABM8.8890418.889
IBAÑEZ MUÑOZCARLOSDUURS CASTELLÓ M-MOTORSV2M8.8080428.808
MIRA BERENGUERJAVIERCT HURACAN THE BIKE RUNABM08.781438.781
PEREZ QUADRATCARLOSTRILAVALLJNM08.766448.766
CAROT GARCíAALBERTOTRIATLÓ DE L'ALT PALÀNCIAABM8.7430458.743
MUÑOZ CONTRERASENRIQUETRIVILASUB23M08.741468.741
MONLEON VeïnaJAVIERCDUPV TRIATLÓSUB23M8.7290478.729
FENOLLOSA FONTALFREDOCLUB TRIATLÓ FORMIGUES BenicàssimABM8.6990488.699
ESCRIG ROMEROADRIAN3PW ALMASSORAABM8.6920498.692
TORRES GARCIAJOSE VICENTECDM-ECL AVANT MONTCADAABM8.6750508.675
CARBONELLRubénTripuçolABM8.6730518.673
PÉREZ SANCHORICARDOTripuçolABM8.6400528.640
DANNACARMINESDCorrecaminosV1M8.6160538.616
COLLADO PEREZGUILLERMOTripuçolV2M8.5900548.590
GóMEZ NAVARROPABLOCDUPV TRIATLÓJNM8.5830558.583
NAVARRO RICARTFRANCISCOCEA BÉTERAV1M8.5750568.575
FUSTER GREGORIRAMONCLUB TRIATLÓ VINARÒSV1M8.5720578.572
Miravalles PEREZRAFAELCEC ANTELLA - FRUITES TO - ALEJANDRO SANZABM8.5570588.557
GOZALBO BELTRANIGNASI X.SDCorrecaminosV1M8.4390598.439
BERNAD LOPEZPABLOCLUB TRIATLÓ TRIPICAIO VILAFRANCAJNM8.4000608.400
RANASkanderCDM-ECL AVANT MONTCADAABM8.3830618.383
RODAS MUÑOZFRANCISCO JAVIERTRIESPORT ROQUETTEV1M8.3600628.360
JUANJUANTRINOULASRLVM08.358638.358
RAR CLEMENTEIVÁNINDEPENDENTSUB23M8.3570648.357
ALBERT BENAVENTGUILLEMCLUB ATLETISME XÀTIVASUB23M8.3190658.319
PENYA PITARCHUNAICLUB IMPALATRIABM08.318668.318
MARTINEZ SANTSJOSE BERNARDOTRICARLETABM8.3170678.317
GONZALEZ IGLESIASSERGIOCLUB IMPALATRIV1M8.2980688.298
FONFRIA GALINDODavorTRILAVALLSUB23M8.2540698.254
ANDRES FALCOPABLOCLUB TRIATLÓ TRIPICAIO VILAFRANCAABM8.2460708.246
GOMEZ EDOOSCARCLUB TRIATLÓ ONAABM8.2190718.219
PRIM catalaJOSE MANUELTripuçolABM8.2120728.212
Balfagón PEREZMIGUELTRIATLÓ CASTELLÓABM8.2110738.211
CASAT GOMEZALEJANDROTRIATLÓ DAVIMAABM8.1990748.199
MIR BUSOPABLOCT LABORATORI SYSABM8.1490758.149
LUJAN ALARCONJAVIERMORVEDRE TRIATLONABM08.146768.146
MARTIN PLAZAJORGEMORVEDRE TRIATLONABM08.142778.142
TEJADILLOS PERONAFRANCISCOTRIATLÓ DE L'ALT PALÀNCIAABM8.1200788.120
Gené SALGADOJAUMETRI-MONSABM8.1160798.116
MALONDA RosellóVICENTETRI-MONSABM8.1160808.116
FERNANDEZ CASTELLAFRANCISCO MIGUELCT ALQUERIES TRYTEAMV1M08.076818.076
PANISELLO SABATEJUAN JOSECLUB TRIATLÓ VINARÒSV2M8.0760828.076
RENAU GARCíAROBERTOTRIATLÓ DE L'ALT PALÀNCIAV1M8.0610838.061
IRANZO ESCOBARVICTORCT A CORRE-CUITAABM7.9620847.962
ARJONA GóMEZEMILIOTRICULPELAT ALAQUÀS CTV1M7.9580857.958
MARTÍNEZ SÁNCHEZADRIÁNCT HURACAN THE BIKE RUNABM7.9550867.955
ESPINOS LUQUEWENCESLAOTRINOULASV1M07.907877.907
BRAZZINITOMMASOTRIATLÓ DE L'ALT PALÀNCIAABM7.8720887.872
CALPE CLEMENTEJOSE LUISTRIATLÓ DE L'ALT PALÀNCIAV1M7.8630897.863
Jareño RODRíGUEZBERNARDOINDEPENDENTV3M7.7930907.793
MONFORT BERTOMEUJESUSSDCorrecaminosV2M07.792917.792
Sarrió GISBERTVICENTTRIATLÓ ONTINYENTABM07.769927.769
DE LA VEGATONOTRISABV1M7.7650937.765
GARCIA CANTAVELLAMARIOINDEPENDENTV1M07.725947.725
GRANELL MORENOJESUSCA QUART TRIATLÓV2M7.6440957.644
MONZONIS RALLOMANUELCT AMFIBIS ALMASSORAV1M07.590967.590
BARBERA MICOANTONIO3 REPTES TRIATLÓ L \\\ 'OLLERIAV2M7.5870977.587
PIQUERAS SORIANODIEGOTRINOULASV2M7.5740987.574
CERVERA JOANPABLOTRISABABM7.5380997.538
FERRER PASTORJORGESDCorrecaminosV1M7.50701007.507
VALOR CodoñerJOSÉ MANUELTripuçolABM7.45301017.453
RODÓ MARTINEZRAFAELTRAGALEGUAS.ORGABM7.44501027.445
MARIN CATALACARLOSL ALCÚDIA TRIATLÓABM7.42301037.423
VALDERAS ROSPABLOMORVEDRE TRIATLONABM07.4221047.422
Vanaclocha AMATPEPEL ALCÚDIA TRIATLÓABM7.42201057.422
BELLVER CALATAYUDPEPETRIATLÓ ALGINETV1M07.3801067.380
ROIG CLIMENTDAVIDTRIATLÓ ALGINETABM7.25801077.258
Grimaltos RIBESVICENTCLUB Multiesport EL CASTELLETABM7.21101087.211
BISHOPJONATHANTRI-MONSV2M7.02001097.020
IBORRA PUIGADRIANL ALCÚDIA TRIATLÓABM6.99201106.992
MONTESINOS GUZMANVICENTECA VILAMARXANTV1M06.9871116.987
MONTAGUD GONZALVOEDUARDO SENENCEA BÉTERAV1M6.90901126.909
REQUENA MONTAÑANAFERNANDOSDCorrecaminosABM6.81501136.815
PEREZ PUIGDAVIDL ALCÚDIA TRIATLÓABM6.67201146.672
RODRIGUEZ VALLANDRESMORVEDRE TRIATLONABM06.4521156.452
SERRANO PRIETOJOSÉ RAMONTRIATLÓ ALGINETV2M06.4441166.444
VILLANUEVA LlosaJAVIERCT REHAB ESPORT ALDAIAV1M6.35001176.350
QUIROS BALLESTERJAVIERCT HURACAN THE BIKE RUNABM06.2811186.281
HERNÁNDEZ LLORCASERGIOTRIATLÓ ALGINETV1M6.26401196.264

PUNTUACIÓ MASCULINA - XXX TRIATLÓ DE L'ALT PALANCIA (190851) regs: 97
punts Temps dorsal Cognoms Nom CLUBCategoria
1000001: 07: 1363FONTS MARTINEZMIGUELCT HURACAN THE BIKE RUNABM
999801: 07: 141SANTANDER de la MuñozaFERNANDODUURS CASTELLÓ M-MOTORSABM
984101: 08: 1848ALIAGA ISERNJOANCEC ANTELLA - FRUITES TO - ALEJANDRO SANZABM
976001: 08: 522RAMIREZ RODAFRANCISCO MANUELDUURS CASTELLÓ M-MOTORSABM
972701: 09: 0667AIBAR SOLJORGEDUURS CASTELLÓ M-MOTORSABM
966901: 09: 3165Castaño GranchaANTONIOCT HURACAN THE BIKE RUNABM
963701: 09: 453FERNANDEZ CLIMENTPAUTRILAVALLABM
955001: 10: 2346LLUCH SOLERJOSECEC ANTELLA - FRUITES TO - ALEJANDRO SANZABM
953201: 10: 3149FERRAGUT FERRISDANIELCEC ANTELLA - FRUITES TO - ALEJANDRO SANZABM
950301: 10: 4494DIAGO CRISOLRUBENTRILAVALLABM
941601: 11: 2368SALVADOR PERISMARIODUURS CASTELLÓ M-MOTORSV1M
941401: 11: 2433VELA POLITJOSE MIGUELCDT RESISTENTIA T3ABM
937901: 11: 4096NEBOT ROIGJAVIERTRINOULASJNM
935101: 11: 5364Remolina RALLOFERRANCT HURACAN THE BIKE RUNABM
927801: 12: 2791CIVERA SAEZMARTíNTRIDIMONISV1M
920401: 13: 0221Caurín LATORREMIQUELCA VILAMARXANTABM
915601: 13: 2528TORRALBO MARTINEZANTONIO2XTRIABM
908901: 13: 5735MARTINEZ GRAMAGEJAVIERCEA BÉTERAV1M
908101: 14: 0197PIQUERAS LOSILLADIEGOTRINOULASJNM
907101: 14: 064DOÑATE LOPEZJAVIERTRILAVALLABM
905701: 14: 13100BAS GILCARLOSTripuçolABM
902801: 14: 2787HERNANDEZ DIAZDAVIDTRICARLETABM
888901: 15: 376Bonanad TORRESDIEGOTRIATLÓ DE L'ALT PALÀNCIAABM
884601: 15: 5966CATALA SANCHEZJAIMEDUURS CASTELLÓ M-MOTORSV1M
880801: 16: 198IBAÑEZ MUÑOZCARLOSDUURS CASTELLÓ M-MOTORSV2M
877501: 16: 365CASAÑA CARRATALARUBÉNTRIVILAABM
876001: 16: 44110Fortuño AgulleiroISAACTRIVILAV1M
874301: 16: 5316CAROT GARCíAALBERTOTRIATLÓ DE L'ALT PALÀNCIAABM
872901: 17: 0044MONLEON VeïnaJAVIERCDUPV TRIATLÓSUB23M
869901: 17: 1655FENOLLOSA FONTALFREDOCLUB TRIATLÓ FORMIGUES BenicàssimABM
869201: 17: 2030ESCRIG ROMEROADRIAN3PW ALMASSORAABM
867501: 17: 2941TORRES GARCIAJOSE VICENTECDM-ECL AVANT MONTCADAABM
867301: 17: 30105CARBONELLRubénTripuçolABM
864001: 17: 48104PÉREZ SANCHORICARDOTripuçolABM
861601: 18: 0125DANNACARMINESDCorrecaminosV1M
859001: 18: 15103COLLADO PEREZGUILLERMOTripuçolV2M
858301: 18: 1943GóMEZ NAVARROPABLOCDUPV TRIATLÓJNM
857501: 18: 2336NAVARRO RICARTFRANCISCOCEA BÉTERAV1M
857201: 18: 2559FUSTER GREGORIRAMONCLUB TRIATLÓ VINARÒSV1M
855701: 18: 3347Miravalles PEREZRAFAELCEC ANTELLA - FRUITES TO - ALEJANDRO SANZABM
854601: 18: 3922Ibánez CERCOSRAFASDCorrecaminosV1M
844801: 19: 3420GÓMEZ GÓMEZALEJANDROTRIVUABM
843901: 19: 3927GOZALBO BELTRANIGNASI X.SDCorrecaminosV1M
843401: 19: 4217NAVARRO BONDIAARTUROBURJASSOT TRI & BIKE ÒPTICA SAVISV2M
840001: 20: 0156BERNAD LOPEZPABLOCLUB TRIATLÓ TRIPICAIO VILAFRANCAJNM
838301: 20: 1142RANASkanderCDM-ECL AVANT MONTCADAABM
836001: 20: 2492RODAS MUÑOZFRANCISCO JAVIERTRIESPORT ROQUETTEV1M
835701: 20: 2670RAR CLEMENTEIVÁNINDEPENDENTSUB23M
831901: 20: 4850ALBERT BENAVENTGUILLEMCLUB ATLETISME XÀTIVASUB23M
831701: 20: 4988MARTINEZ SANTSJOSE BERNARDOTRICARLETABM
829801: 21: 0051GONZALEZ IGLESIASSERGIOCLUB IMPALATRIV1M
827501: 21: 147FONT TOMÁSANTONIOCEA BÉTERAV1M
825401: 21: 2695FONFRIA GALINDODavorTRILAVALLSUB23M
824601: 21: 3157ANDRES FALCOPABLOCLUB TRIATLÓ TRIPICAIO VILAFRANCAABM
821901: 21: 4761GOMEZ EDOOSCARCLUB TRIATLÓ ONAABM
821201: 21: 51102PRIM catalaJOSE MANUELTripuçolABM
821101: 21: 5286Balfagón PEREZMIGUELTRIATLÓ CASTELLÓABM
819901: 21: 5984CASAT GOMEZALEJANDROTRIATLÓ DAVIMAABM
814901: 22: 2939MIR BUSOPABLOCT LABORATORI SYSABM
812001: 22: 4715TEJADILLOS PERONAFRANCISCOTRIATLÓ DE L'ALT PALÀNCIAABM
811601: 22: 4980MALONDA RosellóVICENTETRI-MONSABM
811601: 22: 4978Gené SALGADOJAUMETRI-MONSABM
807601: 23: 1410PANISELLO SABATEJUAN JOSECLUB TRIATLÓ VINARÒSV2M
806101: 23: 2313RENAU GARCíAROBERTOTRIATLÓ DE L'ALT PALÀNCIAV1M
799701: 24: 0358MILIAN SEBASTIAGUILLEMCLUB TRIATLÓ VINARÒSABM
796201: 24: 2538IRANZO ESCOBARVICTORCT A CORRE-CUITAABM
795801: 24: 2889ARJONA GóMEZEMILIOTRICULPELAT ALAQUÀS CTV1M
795501: 24: 3062MARTÍNEZ SÁNCHEZADRIÁNCT HURACAN THE BIKE RUNABM
794401: 24: 3769ChéretGUILLAUMEINDEPENDENTV1M
794201: 24: 3899VICENT PALANCAJOSE CARLOSTRINOULASABM
787201: 25: 2314BRAZZINITOMMASOTRIATLÓ DE L'ALT PALÀNCIAABM
786301: 25: 2912CALPE CLEMENTEJOSE LUISTRIATLÓ DE L'ALT PALÀNCIAV1M
779301: 26: 1572Jareño RODRíGUEZBERNARDOINDEPENDENTV3M
776501: 26: 34108DE LA VEGATONOTRISABV1M
764401: 27: 5632GRANELL MORENOJESUSCA QUART TRIATLÓV2M
758701: 28: 3629BARBERA MICOANTONIO3 REPTES TRIATLÓ L \\\ 'OLLERIAV2M
757401: 28: 4598PIQUERAS SORIANODIEGOTRINOULASV2M
757101: 28: 4785MARQUÈS FERRAGUDVICENTTRIATLÓ VIALTERRA ALGEMESÍABM
755401: 28: 5977RODRIGUEZ FORTSIVANMORVEDRE TRIATLONABM
753801: 29: 10109CERVERA JOANPABLOTRISABABM
750701: 29: 3223FERRER PASTORJORGESDCorrecaminosV1M
745301: 30: 11101VALOR CodoñerJOSÉ MANUELTripuçolABM
744501: 30: 1719RODÓ MARTINEZRAFAELTRAGALEGUAS.ORGABM
742301: 30: 3375MARIN CATALACARLOSL ALCÚDIA TRIATLÓABM
742201: 30: 3474Vanaclocha AMATPEPEL ALCÚDIA TRIATLÓABM
725801: 32: 3782ROIG CLIMENTDAVIDTRIATLÓ ALGINETABM
721101: 33: 1318Grimaltos RIBESVICENTCLUB Multiesport EL CASTELLETABM
707201: 35: 0337RIVAS POUCARLOSCEA BÉTERAV2M
702001: 35: 4579BISHOPJONATHANTRI-MONSV2M
699401: 36: 0611FALOMIR VICIANOFERNANDOINDEPENDENTV3M
699201: 36: 0876IBORRA PUIGADRIANL ALCÚDIA TRIATLÓABM
696701: 36: 2960PALOMINO SIMÓÓSCARCLUB TRIATLÓ VINARÒSSUB23M
690901: 37: 1734MONTAGUD GONZALVOEDUARDO SENENCEA BÉTERAV1M
681501: 38: 3824REQUENA MONTAÑANAFERNANDOSDCorrecaminosABM
667201: 40: 4573PEREZ PUIGDAVIDL ALCÚDIA TRIATLÓABM
635001: 45: 5140VILLANUEVA LlosaJAVIERCT REHAB ESPORT ALDAIAV1M
626401: 47: 1881HERNÁNDEZ LLORCASERGIOTRIATLÓ ALGINETV1M
PUNTUACIÓ MASCULINA - II ACUATLÓ TRINOULAS (191011) regs: 45
punts Temps dorsal Cognoms Nom CLUBCategoria
1000000: 34: 421FONTS MARTINEZMIGUELCT HURACAN THE BIKE RUNABM
992800: 34: 572SANTANDER de la MuñozaFERNANDODUURS CASTELLÓ M-MOTORSABM
972900: 35: 4050GARCIA MARTINEZJOSE LUISTripuçolABM
964300: 35: 5940SEGARRA MEDINAVÍCTORTRILAVALLSUB23M
954200: 36: 223FERNANDEZ CLIMENTPAUTRILAVALLABM
934100: 37: 095NEBOT ROIGJAVIERTRINOULASJNM
922100: 37: 388PIQUERAS LOSILLADIEGOTRINOULASJNM
920000: 37: 434SALVADOR PERISMARIODUURS CASTELLÓ M-MOTORSV1M
910800: 38: 069CATALA SANCHEZJAIMEDUURS CASTELLÓ M-MOTORSV1M
893200: 38: 5110CASAÑA CARRATALARUBÉNTRIVILAABM
890500: 38: 5849SALES ROGERDANIELTripuçolSUB23M
883300: 39: 1714NAVARRO BONDIAARTUROBURJASSOT TRI & BIKE ÒPTICA SAVISV2M
880300: 39: 257Caurín LATORREMIQUELCA VILAMARXANTABM
878900: 39: 296CIVERA SAEZMARTíNTRIDIMONISV1M
878100: 39: 3129MIRA BERENGUERJAVIERCT HURACAN THE BIKE RUNABM
876600: 39: 3539PEREZ QUADRATCARLOSTRILAVALLJNM
874100: 39: 4251MUÑOZ CONTRERASENRIQUETRIVILASUB23M
871500: 39: 4911Fortuño AgulleiroISAACTRIVILAV1M
837200: 41: 2712Ibánez CERCOSRAFASDCorrecaminosV1M
835800: 41: 3190JUANJUANTRINOULASRLVM
835500: 41: 3213GÓMEZ GÓMEZALEJANDROTRIVUABM
831800: 41: 4327PENYA PITARCHUNAICLUB IMPALATRIABM
823300: 42: 0915FONT TOMÁSANTONIOCEA BÉTERAV1M
814600: 42: 3632LUJAN ALARCONJAVIERMORVEDRE TRIATLONABM
814200: 42: 3733MARTIN PLAZAJORGEMORVEDRE TRIATLONABM
807600: 42: 5825FERNANDEZ CASTELLAFRANCISCO MIGUELCT ALQUERIES TRYTEAMV1M
797100: 43: 3216MILIAN SEBASTIAGUILLEMCLUB TRIATLÓ VINARÒSABM
790700: 43: 5348ESPINOS LUQUEWENCESLAOTRINOULASV1M
780100: 44: 2917ChéretGUILLAUMEINDEPENDENTV1M
779200: 44: 3235MONFORT BERTOMEUJESUSSDCorrecaminosV2M
776900: 44: 4038Sarrió GISBERTVICENTTRIATLÓ ONTINYENTABM
772500: 44: 5530GARCIA CANTAVELLAMARIOINDEPENDENTV1M
766600: 45: 1618VICENT PALANCAJOSE CARLOSTRINOULASABM
761800: 45: 3320RODRIGUEZ FORTSIVANMORVEDRE TRIATLONABM
759000: 45: 4326MONZONIS RALLOMANUELCT AMFIBIS ALMASSORAV1M
756300: 45: 5319MARQUÈS FERRAGUDVICENTTRIATLÓ VIALTERRA ALGEMESÍABM
742200: 46: 4531VALDERAS ROSPABLOMORVEDRE TRIATLONABM
738000: 47: 0136BELLVER CALATAYUDPEPETRIATLÓ ALGINETV1M
700100: 49: 3423PALOMINO SIMÓÓSCARCLUB TRIATLÓ VINARÒSSUB23M
698700: 49: 4024MONTESINOS GUZMANVICENTECA VILAMARXANTV1M
653300: 53: 0722FALOMIR VICIANOFERNANDOINDEPENDENTV3M
645200: 53: 4734RODRIGUEZ VALLANDRESMORVEDRE TRIATLONABM
644400: 53: 5137SERRANO PRIETOJOSÉ RAMONTRIATLÓ ALGINETV2M
634000: 54: 4421RIVAS POUCARLOSCEA BÉTERAV2M
628100: 55: 1528QUIROS BALLESTERJAVIERCT HURACAN THE BIKE RUNABM